ROX1000

Napęd do bram przesuwnych o ciężarze do 1000 kg z wbudowaną centralą sterującą, przeznaczonych do użytku prywatnego. Nowa rodzina napędów oferuje prędkość przesuwu 0,18 m/s. Cechuje je łatwość montażu, estetyczne wzornictwo, doskonałe parametry i niezawodność. Mocny, wytrzymały, aluminiowy korpus zapewnia wieloletnie użytkowanie. Dostępny w zestawie zawierającym niezbędne elementy gwarantujące komfort użytkowania.

Najważniejsze cechy:

  • silnik 230V
  • wyposażony w system mechaniczny, który umożliwia otwieranie i zamykanie bramy w trybie ręcznym w przypadku braku prądu elektrycznego lub nieprawidłowego funkcjonowania bramy
  • możliwość regulacji czasu pracy, czasu przerwy, siły
  • napęd samohamowny, co oznacza że brama blokuje się mechanicznie po zatrzymaniu pracy silnika. Dzięki temu nie ma konieczności dodatkowego mechanicznego ryglowania bramy przy użyciu zamka, ani nie jest możliwe jej ręczne otwarcie.
  • funkcja płynnego zwolnienia podczas zamykania i łagodnego startu – polega na takiej zmianie prędkości, aby uniknąć silnego szarpnięcia w momencie otwierania lub zamykania bramy. Dzięki temu brama pracuje płynnie i nie hałasuje podczas pracy.  
  • możliwość podłączenia fotokomórek oraz lampy sygnalizacyjnej, zwiększających bezpieczeństwo użytkowania bramy
ParametrJednostkaWartość
Zasilanie/Zasilanie silnikaV230
Moc znamionowa pobierana przez silnikW350
Pobór prądu silnikaA1.6
Stopień ochronyIP44
Moment obrotowy nominalny (Moment obrotowy)Nm
Prędkość bramym/min10.8
Waga siłownikakg11
Ciężar maksymalny bramykg1000
Temperatura pracy°Cod -20 do +50
Intensywność pracycykli/godzinę20
Długość maksymalna bramym8